Nordic Sales Crew

Nordic Sales Crew on Suomen nopeimmin kasvava myyntitoimisto. Meidän tavoitteena on tuottaa huippuluokkaista myyntiä kuluttajamyynnin parissa sekä visionamme on olla maailman paras myynnin akatemia. Olemme toimineet vuodesta 2016 ja työllistämme tänään yli 100 henkeä valtakunnallisesti.

Sähköposti

info@nordicsalescrew.com

Puhelin & WhatsApp

Toimisto
+358 (0) 45 787 179 33

Laskut

Nordic Sales Crew Oy
Y-tunnus: 2758082-6
OVT-tunnus: 003727580826
Operaattori: OpusCapita Group Oy

Helsingin toimisto

Lautatarhankatu 6,
00580 Helsinki

Turun toimisto

Tykistökatu 4
20520 Turku

Porvoon toimisto

Rihkamatori 2,
00610 Porvoo

Oulun toimisto

Sepänkatu 20,
90100 Oulu

Tampereen toimisto

Rautatienkatu 21 (5. kerros),
33100 Tampere

Helsinki

Lindströmin talo, Lautatarhankatu 6,
00580 Helsinki

Turku

Werstas,
Tykistökatu 4,
20520 Turku

Porvoo

Co-Space,
Rihkamatori 2,
06100 Porvoo

Oulu

Technopolis ydinkeskusta, Sepänkatu 20,
90100 Oulu

Tampere

Crazy Town Tampere,
Rautatienkatu 21 B (5.kerros)
33100 Tampere

Tong Cheng

Perustaja & Henkilöstöjohtaja
+358 (0) 50 5061 808
tong.cheng@nordicsalescrew.com

Frans Westerlund

Perustaja & Talousjohtaja
+358 (0) 44 5150 016
frans.westerlund@nordicsalescrew.com

Sofia Olin

HR-Trainee
+358 (0) 40 521 6838
sofia.olin@nordicsalescrew.com

Leevi Eerola

Team Leader Porvoo – NGE
+358 (0) 44 280 1753
etunimi.sukunimi (a) nordicsalescrew.com

Frans Kreutzman

Team Leader Turku – Suomen K-A
+358 (0) 45 845 1201
etunimi.sukunimi (a) nordicsalescrew.com

Lauri Ukkonen

Team Leader Oulu – NGE
+358 (0) 40 1371897
etunimi.sukunimi (a) nordicsalescrew.com

Mathias Dahlqvist

Perustaja & Toimitusjohtaja
+358 (0) 44 0500 531
mathias.dahlqvist@nordicsalescrew.com

Juuso Saarinen

Perustaja & Tuotantojohtaja
+358 (0) 50 5061 438
juuso.saarinen@nordicsalescrew.com

Valtteri Hakkola

Team Leader PK – Freska
+358 (0) 50 362 7474
etunimi.sukunimi (a) nordicsalescrew.com

Valtteri Kokkila

Projektipäälllikkö PK – Freska
+358 (0) 40 0525315
valtteri.kokkila@nordicsalescrew.com

Tero Loponen

Kenttäpäällikkö Turku – Sanoma
+358 (0) 407528748
tero.loponen@nordicsalescrew.com

Petri Ronkainen

Team Leader Oulu – Sanoma
+358 (0) 44 2527645
petri.ronkainen@nordicsalescrew.com

Paavo Pörsti

Perustaja & Operatiivinen johtaja
+358 (0) 44 5549 498
paavo.porsti@nordicsalescrew.com

Stella Vaccari

Johdon assistentti
+358 (0) 45 106 4741
stella.vaccari@nordicsalescrew.com

Nicolas Hakkarainen

Team Leader PK – NGE
+358 (0) 40 547 1719
nicolas.hakkarainen@nordicsalescrew.com

Jami Harju

Myyntivalmentaja – NGE
+358 (0) 40 839 0927
jami.harju@nordicsalescrew.com

Elmeri Kolehmainen

Team Leader Turku – Freska
+358 (0) 44 0825088
elmeri.kolehmainen@nordicsalescrew.com

Joona Lukkari

Projektipäällikkö – NGE
+358 (0) 40 5221733
joona.lukkari@nordicsalescrew.com

Yhteydenotto

Täytä lomake niin me olemme yhteydessä sinuun.