Nordic Sales Crew

Nordic Sales Crew on Suomen nopeimmin kasvava myyntitoimisto. Meidän tavoitteenamme on tuottaa huippuluokkaista myyntiä kuluttajamyynnin parissa sekä visionamme on olla maailman paras myynnin akatemia. Olemme toimineet vuodesta 2016 ja työllistämme tänään yli 100 henkeä valtakunnallisesti.

Sähköposti

info@nordicsalescrew.com

Puhelin & WhatsApp

Toimisto
+358 (0) 45 787 179 33

Laskut

Nordic Sales Crew Oy
Y-tunnus: 2758082-6
OVT-tunnus: 003727580826
Operaattori: OpusCapita Group Oy

Helsingin toimisto

Lautatarhankatu 6,
00580 Helsinki

Turun toimisto

Lemminkäisenkatu 14
20520 Turku

Porvoon toimisto

Rihkamatori 2,
00610 Porvoo

Oulun toimisto

Sepänkatu 20,
90100 Oulu

Tampereen toimisto

Hermiankatu 8 D,
33720 Tampere

Helsinki

Lindströmin talo, Lautatarhankatu 6,
00580 Helsinki

Turku

DataCity,
Lemminkäisenkatu 14 A,
20520 Turku

Porvoo

Co-Space,
Rihkamatori 2,
06100 Porvoo

Oulu

Technopolis ydinkeskusta, Sepänkatu 20,
90100 Oulu

Tampere

Technopolis Hermia, Hermiankatu 8 D, 33720 Tampere

Tong Cheng

Perustaja & Valmennusjohtaja
+358 (0) 50 506 1808
tong.cheng@nordicsalescrew.com

Frans Westerlund

Perustaja & Talousjohtaja
+358 (0) 44 515 0016
frans.westerlund@nordicsalescrew.com

Valtteri Kokkila

Liiketoimintapäällikkö
+358 (0) 40 052 5315
valtteri.kokkila@nordicsalescrew.com

An Nguen

Management Trainee
+358 (0) 44 970 5396
an.nguyen@nordicsalescrew.com

Elia Tölli

HR-Trainee
+358 (0) 45 783 49084
elia.tolli@nordicsalescrew.com

Kaarlo Suojasto

HR-Trainee
+358 (0) 45 783 12134
kaarlo.suojasto@nordicsalescrew.com

Toni Jukka

Myyntivalmentaja – Sanoma
+358 (0) 40 700 9436
toni.jukka@nordicsalescrew.com

Anton Backman

Team Leader On Tour – NGE
+358 (0) 40 582 9582
anton.backman@nordicsalescrew.com

Enni Anttila

Team Leader Tampere – Sanoma
+358 (0) 44 219 8344
enni.anttila@nordicsalescrew.com

Elmeri Kolehmainen

Team Leader PK – Sanoma
+358 (0) 44 082 5088
elmeri.kolehmainen@nordicsalescrew.com

Annica Harlamow

Team Leader Tampere – NGE
+358 (0) 44 068 6555
annica.harlamow@nordicsalescrew.com

Vilhelmi Gustafsson

Team Leader PK – NGE Tele
+358 (0) 44 260 8585
vilhelmi.gustafsson@nordicsalescrew.com

Mathias Dahlqvist

Perustaja & Toimitusjohtaja
+358 (0) 44 050 0531
mathias.dahlqvist@nordicsalescrew.com

Juuso Saarinen

Perustaja & Tuotantojohtaja
+358 (0) 50 506 1438
juuso.saarinen@nordicsalescrew.com

Jesse Sivonen

Tele-Liiketoimintapäällikkö
+358 (0) 40 099 7101
jesse.sivonen@nordicsalescrew.com

Eeli Halonen

Henkilöstöpäällikkö
+358 (0) 45 126 2338
eeli.halonen@nordicsalescrew.com

Emmi Kainulainen

HR-assistentti
+358 (0) 45 783 22095
emmi.kainulainen@nordicsalescrew.com

Tero Loponen

Kenttäpäällikkö – Sanoma
+358 (0) 40 752 8748
tero.loponen@nordicsalescrew.com

Marina Merjamaa

Team Leader PK – WWF
+358 (0) 44 500 7754
marina.merjamaa@nordicsalescrew.com

Petri Ronkainen

Team Leader Oulu – Sanoma
+358 (0) 44 252 7645
petri.ronkainen@nordicsalescrew.com

Tuomo Kaurila

Team Leader PK – Sanoma
+358 (0) 40 359 2402
tuomo.kaurila@nordicsalescrew.com

Sami Ainasoja

Team Leader Tampere – NGE
+358 (0) 45 187 8016
sami.ainasoja@nordicsalescrew.com

Joel Mäenpää

Team Leader PK – NGE
+358 (0) 40 968 8026
joel.maenpaa@nordicsalescrew.com

Jon Hautamäki

Team Leader Turku – Sanoma
+358 (0) 40 836 1291
jon.hautamaki@nordicsalescrew.com

Aaro Ollikainen

Team Leader Porvoo – NGE
+358 (0) 44 982 0853
aaro.ollikainen@nordicsalescrew.com

Paavo Pörsti

Perustaja & Myynti- ja Markkinointijohtaja
+358 (0) 44 554 9498
paavo.porsti@nordicsalescrew.com

Stella Vaccari

Johdon assistentti
+358 (0) 45 106 4741
stella.vaccari@nordicsalescrew.com

Alena Notko

Markkinointiassistentti
+358 (0) 44 251 2322
alena.notko@nordicsalescrew.com

Jussi Jalonen

Valmentaja & Työhyvinvointivastaava
+358 (0) 50 094 0044
jussi.jalonen@nordicsalescrew.com

Eero Parmasuo

HR-Trainee
+358 (0) 45 783 497 50
eero.parmasuo@nordicsalescrew.com

Pekka Salo

Kenttäpäällikkö – NGE
+358 (0) 50 555 6890
pekka.salo@nordicsalescrew.com

Joakim Julie

Team Leader PK – Telia
+358 (0) 45 787 44946
joakim.julie@nordicsalescrew.com

Aleksiina Nuppola

Team Leader PK – Freska
+358 (0) 40 164 0416
aleksiina.nuppola@nordicsalescrew.com

Jere Välimäki

Team Leader Tampere – Sanoma
+358 (0) 40 546 0545
jere.valimaki@nordicsalescrew.com

Iida Koski

Team Leader PK – NGE
+358 (0) 45 111 4493
iida.koski@nordicsalescrew.com

Melinda Mustonen

Team Leader Turku – NGE
+358 (0) 44 040 4521
melinda.mustonen@nordicsalescrew.com

Anton Martti

Team Leader Turku – Sanoma
+358 (0) 50 572 2762
anton.martti@nordicsalescrew.com

Yhteydenotto

Täytä lomake niin me olemme yhteydessä sinuun.