Nordic Sales Crew

Nordic Sales Crew on Suomen nopeimmin kasvava myyntitoimisto. Meidän tavoitteenamme on tuottaa huippuluokkaista myyntiä kuluttajamyynnin parissa sekä visionamme on olla maailman paras myynnin akatemia. Olemme toimineet vuodesta 2016 ja työllistämme tänään yli 100 henkeä valtakunnallisesti.

Sähköposti

info@nordicsalescrew.com

Puhelin & WhatsApp

Toimisto
+358 (0) 45 787 179 33

Laskut

Nordic Sales Crew Oy
Y-tunnus: 2758082-6
OVT-tunnus: 003727580826
Operaattori: OpusCapita Group Oy

Helsingin toimisto

Lautatarhankatu 6,
00580 Helsinki

Turun toimisto

Tykistökatu 4
20520 Turku

Porvoon toimisto

Rihkamatori 2,
00610 Porvoo

Oulun toimisto

Sepänkatu 20,
90100 Oulu

Tampereen toimisto

Rautatienkatu 21 (5. kerros),
33100 Tampere

Helsinki

Lindströmin talo, Lautatarhankatu 6,
00580 Helsinki

Turku

Werstas,
Tykistökatu 4,
20520 Turku

Porvoo

Co-Space,
Rihkamatori 2,
06100 Porvoo

Oulu

Technopolis ydinkeskusta, Sepänkatu 20,
90100 Oulu

Tampere

Crazy Town Tampere,
Rautatienkatu 21 B (5.kerros)
33100 Tampere

Tong Cheng

Perustaja & Henkilöstöjohtaja
+358 (0) 50 506 1808
tong.cheng@nordicsalescrew.com

Frans Westerlund

Perustaja & Talousjohtaja
+358 (0) 44 515 0016
frans.westerlund@nordicsalescrew.com

Sofia Olin

HR-Trainee
+358 (0) 40 521 6838
sofia.olin@nordicsalescrew.com

Valtteri Kokkila

Projektipäälllikkö PK – Freska
+358 (0) 40 052 5315
valtteri.kokkila@nordicsalescrew.com

Janna Lukkari

Team Leader PK – Sanoma
+358 (0) 40 357 9066
janna.lukkari@nordicsalescrew.com

Elmeri Kolehmainen

Team Leader Turku – Freska
+358 (0) 44 082 5088
elmeri.kolehmainen@nordicsalescrew.com

Joona Lukkari

Projektipäällikkö – NGE
+358 (0) 40 522 1733
joona.lukkari@nordicsalescrew.com

Eric Moborg

Team Leader Turku – NGE
+358 (0) 40 045 5471
eric.moborg@nordicsalescrew.com

Sakari Immonen

Team Leader On Tour – NGE
+358 (0) 44 343 9999
sakari.immonen@nordicsalescrew.com

Mathias Dahlqvist

Perustaja & Toimitusjohtaja
+358 (0) 44 050 0531
mathias.dahlqvist@nordicsalescrew.com

Juuso Saarinen

Perustaja & Tuotantojohtaja
+358 (0) 50 506 1438
juuso.saarinen@nordicsalescrew.com

Eeli Halonen

Rekrytoija
+358 (0) 45 126 2338
eeli.halonen@nordicsalescrew.com

Jussi Jalonen

Valmentaja & Työhyvinvointivastaava
+358 (0) 50 094 0044
jussi.jalonen@nordicsalescrew.com

Tero Loponen

Kenttäpäällikkö Turku – Sanoma
+358 (0) 40 752 8748
tero.loponen@nordicsalescrew.com

Petri Ronkainen

Team Leader Oulu – Sanoma
+358 (0) 44 252 7645
petri.ronkainen@nordicsalescrew.com

Sami Ainasoja

Team Leader Tampere – NGE
+358 (0) 45 187 8016
sami.ainasoja@nordicsalescrew.com

Viktor Limnell

Team Leader Turku – Sanoma
+358 (0) 45 111 5528
viktor.limnell@nordicsalescrew.com

Lauri Hyökki

Team Leader Oulu – NGE
+358 (0) 45 853 5065
lauri.hyokki@nordicsalescrew.com

Paavo Pörsti

Perustaja & Operatiivinen johtaja
+358 (0) 44 554 9498
paavo.porsti@nordicsalescrew.com

Stella Vaccari

Johdon assistentti
+358 (0) 45 106 4741
stella.vaccari@nordicsalescrew.com

Alena Notko

Marketing Trainee
+358 (0) 44 251 2322
alena.notko@nordicsalescrew.com

Isabella Törner

HR-Trainee
+358 (0) 45 783 22095
isabella.torner@nordicsalescrew.com

Nicolas Hakkarainen

Team Leader PK – NGE
+358 (0) 40 547 1719
nicolas.hakkarainen@nordicsalescrew.com

Jami Harju

Myyntivalmentaja – NGE
+358 (0) 40 839 0927
jami.harju@nordicsalescrew.com

Pekka Salo

Team Leader PK – World Vision
+358 (0) 50 555 6890
pekka.salo@nordicsalescrew.com

Joel Mäenpää

Team Leader PK – Freska
+358 (0) 40 968 8026
joel.maenpaa@nordicsalescrew.com

Yhteydenotto

Täytä lomake niin me olemme yhteydessä sinuun.